biz bir aileyiz

Mediaclick Ekip

2002 yılından bugüne 360° dijital iletişim hizmeti veren bir ajansız. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku…

Ve aynı duyguları paylaşan büyük bir aile olduk. Her yıl aldığımız ödüller ve başarılar bizi motive ediyor, tutkumuzu arttırıyor. Ama en büyük ödül, sizin övgü dolu sözleriniz ve memnuniyetiniz.

Mediaclick Ekip

projeniz = prestijimiz

MediaClick, her web projesini üstlenmez. Müşteri tarafında, yeterince hazırlık yapılmamış, yeterli bütçe ayrılmamış, yanlış projelendirilmiş işleri üstlenemez.

ücretsiz demo = "no"

MediaClick, hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (konkur katılım bedeli verilen işler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanır.

açık iletişime inanırız

MediaClick, üstlendiği projeleri kendi işi gibi benimser ve projeleri hedeflendiği zamanda bitirmek üzere maksimum çaba harcar. Proje sürecince çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır.

daha yeni tanıştık...

MediaClick, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.