Ankara web tasarım firmaları

İÇİNDEKİLER

MediaClick, İstanbul Libadiye Caddesi'inde bulunun merkez ofisi ve Manisa Teknopark'da bulunan ARGE yazılım ofisinde çalışan yaklaşık 30 kişilik kadrosu ile, sizlere web tasarım, dijital pazarlama, web tabanlı yazılımlar, arama motoru optimizasyon çözümleri, dijital ve basılı döküman tasarımları gibi konularda hizmet vermektedir.

MediaClick Web Tasarım Ajansı'nın örnek projelerini ve ödüllerini görmek için linklere tıklabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım

MediaClick sadece istanbul değil, Türkiye'nin bir çok farklı ilinde müşterilere sahiptir. Kaliteyi arayan, kaliteli iş isteyen her sektörden firma, yapmış olduğumuz işlerdeki imzamızdan veya ödül sitelerinden bize ulaşmaktadır. Dolayısı ile Mediaclick için sizin Ankara veya bir başka ilde olmanızın önemi yoktur. Gerekli brief toplantıları ve proje toplantıları sizin ofisinizde yapılır. 

Ayrıca Ankara'da bir çok müşterimiz olduğunu ve bir çok başarı Ankara web tasarım projeleri yapmış olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Bir Başka İldeki Projemize 6 Ödül Birden....

Örneğin NG Kütahya Seramik, Kütahya'da bulunmakta... Bu firma ile olan verimli ve keyifli çalışmamız sonrasında Altın Örümcekden 3, w3, Horizom, Comminicator Awards'dan 1 er tane olmak üzere toplamda 6 ödül kazandık.

Ankara Hakkında

anitkabir-ankara.jpg

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, ülkemizin en önemli şehirlerinden birisidir. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük illerinden birisi de olan  Ankara coğrafi bakımdan da Türkiye’nin neredeyse tam merkezinde yer alır. Ankara 30.715 km²’lik bir yüz ölçümüne sahiptir. İl alan kodu 312 ve plaka kodu ise 06’dır.

Ankaranın İlçeleri

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, ŞerefliKoçhisar, Yenimahalle

×
Mobil Sürümünü görüntüle
loader yükleniyor...