İzmir web tasarım firmaları

İÇİNDEKİLER

MediaClick, İstanbul Libadiye Caddesi'inde bulunun merkez ofisi ve Manisa Teknopark'da bulunan ARGE yazılım ofisinde çalışan yaklaşık 30 kişilik kadrosu ile, sizlere web tasarım, dijital pazarlama, web tabanlı yazılımlar, arama motoru optimizasyon çözümleri, dijital ve basılı döküman tasarımları gibi konularda hizmet vermektedir. 

MediaClick Web Tasarım Ajansı'nın örnek projelerini ve ödüllerini görmek için linklere tıklabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım

​​MediaClick sadece istanbul değil, Türkiye'nin bir çok farklı ilinde müşterilere sahiptir. Kaliteyi arayan, kaliteli iş isteyen her sektörden firma, yapmış olduğumuz işlerdeki imzamızdan veya ödül sitelerinden bize ulaşmaktadır. Dolayısı ile Mediaclick için sizin İzmir veya bir başka ilde olmanızın önemi yoktur. Gerekli brief toplantıları ve proje toplantıları sizin ofisinizde yapılır.

Ayrıca İzmir'de bir çok müşterimiz olduğunu ve bir çok başarılı İzmir web tasarım projeleri yapmış olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bir Başka İldeki Projemize 6 Ödül Birden....

Örneğin NG Kütahya SeramikKütahya'da bulunmakta... Bu firma ile olan verimli ve keyifli çalışmamız sonrasında Altın Örümcekden 3, w3, Horizom, Comminicator Awards'dan 1 er tane olmak üzere toplamda 6 ödül kazandık.

İzmir Hakkında

Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'e Türkiye’nin her bölgesinden ulaşım ağı vardır. Kara, hava, deniz ve demiryolu zenginliği bulunur.Türkiye’nin 3’üncü büyük metropol kentidir.İzmir önemli bir liman (ikinci büyük) ve fuar merkezidir. Üniversitelerinden dolayı eğitim ağı da yoğundur. Turizm, tarım ve sanayisi gelişmiştir.Plaka kodu 35, telefon alan kodu ise 232’dir. İzmir’in 30 tane ilçesi vardır. 

İzmir'in İlçeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla.

×
Mobil Sürümünü görüntüle
loader yükleniyor...