Tekirdağ web tasarım firmaları

İÇİNDEKİLER

MediaClick, İstanbul Libadiye Caddesi'inde bulunun merkez ofisi ve Manisa Teknopark'da bulunan ARGE yazılım ofisinde çalışan yaklaşık 30 kişilik kadrosu ile, sizlere web tasarım, dijital pazarlama, web tabanlı yazılımlar, arama motoru optimizasyon çözümleri, dijital ve basılı döküman tasarımları gibi konularda hizmet vermektedir. 

MediaClick Web Tasarım Ajansı'nın örnek projelerini ve ödüllerini görmek için linklere tıklabilirsiniz.

Tekirdağ Web Tasarım

MediaClick sadece istanbul değil, Türkiye'nin bir çok farklı ilinde müşterilere sahiptir. Kaliteyi arayan, kaliteli iş isteyen her sektörden firma, yapmış olduğumuz işlerdeki imzamızdan veya ödül sitelerinden bize ulaşmaktadır. Dolayısı ile Mediaclick için sizin Tekirdağ veya bir başka ilde olmanızın önemi yoktur. Gerekli brief toplantıları ve proje toplantıları sizin ofisinizde yapılır.

Ayrıca Tekirdağ'da bir çok müşterimiz olduğunu ve bir çok başarılı Tekirdağ web tasarım projeleri yapmış olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bir Başka İldeki Projemize 6 Ödül Birden....

Örneğin NG Kütahya SeramikKütahya'da bulunmakta... Bu firma ile olan verimli ve keyifli çalışmamız sonrasında Altın Örümcekden 3, w3, Horizom, Comminicator Awards'dan 1 er tane olmak üzere toplamda 6 ödül kazandık.

Tekirdağ Hakkında

Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya yakasından bulunan Türkiye'nin turistik noktalarından biridir. Türkiye'nin en kalabalık 23. şehri olan Tekirdağ'da TUİK'in 2016 verilerine göre yaklaşık 972.875 kişi yaşamaktadır. Marmara Denizi ile birlikte Karadenize kıyısı bulunan Tekirdağ ülkemizde her iki denize de kıyısı olan alt şehirden biri olma özelliği taşımaktadır.

Tekirdağ'ın İlçeleri

Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Süleymanpaşa

×
Mobil Sürümünü görüntüle
loader yükleniyor...