get free quote

ne dediler?

TOKSEL
TOKSEL

Pazarlamanın dijital halinin günümüz şartlarında daha da önemli olduğu konusunu Toksel Makina pazarlama ekibi olarak göreve geldiğimiz an itibari ile gündem edindik. Öncelikle kurumsal kimliğimizde düzenlemeler yapmalı ve takip eden süreçte ürün kişiselleştirmeleri, web siteler, katalog tasarımları noktasında da adımlar atmalıydık. Başarılı bir kurumsal kimlik yapısının kurulabilmesi ve fütüristik tasarımlara web sitelerimizde, kataloglarımızda ulaşabilmemiz için doğru bir partner seçimi olmazsa olmazımız idi. Türkiye’ de değişik işler yapan yaklaşık 30 kadar web ajansı, kurumsal kimlik profosyonelleri ile görüşmeler gerçekleştirildi. Bunların bir kısmı ile yazılı ve bir kısmı ile yüz yüze toplantılarımız oldu. Toksel satış ve pazarlama olarak belirlediğimiz kriterlere tam manası ile uyabileceğini ve kusursuz hizmet sağlayabileceğini düşündüğümüz MediaClick ® ile bu yolda yürümeye başladık.

Toksel Makina olarak senelik ajans sözleşmemiz ile bir çok kalemde anlaşmalar sağladık ve birlikte Toksel kurumsal kimlik çalışmalarını ve mermer -seramik işleme makinelerimizi kişiselleştirme çalışmalarını tamamladıktan sonra; Vargel.net , Toksel.com web sitelerini devreye aldık. Mermer işleme teknolojileri ve sarım makineleri hususunda dünyanın en iyi web sitesi tasarımına MediaClick ® ekibi sayesinde ulaştığımızı açık yüreklilikle ifade etmek isterim. Şuan ki süreç de katalog tasarımlarımıza yoğunlaşmış bulunmaktayız.

MediaClick ® ekibini özetlersek; Gerçekten bu işte çok iyiler; herkesten farklı düşünüyorlar, hızlı aksiyon alıyorlar, vay be! Dedirtiyorlar…

 

Samet ŞAHİN Satış Pazarlama Yöneticisi
Museum Hotel
Museum Hotel

Uzunca bir süredir şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren firmalarımıza ait websitelerimizin tasarım ve site alt yapılarının yenilenmesini amaçlıyorduk. Ancak ne yazık ki, ya başarısız örneklerle ya da anlamsız yüksek fiyat teklifleri ile karşılaşıyorduk. İnternette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda MediaClick’i keşfettim. Volkan bey ve ekibi daha ilk günden doğru partner olduklarını bizlere hissettirdiler. Kendim de tasarıma düşkün bir kişi olarak, memnun edilmesi kolay bir müşteri olduğumu asla düşünmüyorum. Ama en ufak beklentilerimin dahi yerine getirildiğini görmekten oldukça mutluyum. Şuana kadar 5 websitemizi MediaClick ile yeniden tasarladık ve bunlardan ilki olan Museum Hotel websitesi uluslararası anlamda birçok kıymetli website tasarım ödülünü almayı başardı. SEO konusunda da Volkan bey’in konusunda en etkin kişilerden biri olduğunu düşünüyorum. Yeni tasarım ve altyapının satışlarımıza da oldukça olumlu etkisi olduğunu da rahatlıkla gözlemliyoruz.   

Başta Volkan bey’e ve tasarım aşamasında tüm taleplerimizi eksiksiz yerine getiren İlker bey’e çok teşekkür ediyorum. Artık uzun yıllar birlikte güzel işler yapacağımız bir partnere sahibiz.

Tolga Tosun Indigo Group Genel Müdürü
NG Kütahya Seramik
NG Kütahya Seramik

Sizlerle çalışmaktan dolayı son derece mutluyuz. 2013 yılında başlayan işbirliğimiz farklı projelerle devam etmektedir ve ileriye dönük devam etmesini temenni etmekteyiz.

Şükrü Özağaç Bilgi Teknolojileri Müdürü
İnci Holding
İnci Holding

MediaClick ile üç seneyi aşkın bir süredir dijital iletişim çalışmalarımızı birlikte yürütüyoruz. Gerek bizi anlama gerek de yetkin iletişim becerileri ile güzel çalışmalar ortaya koyduk ve koymaya da devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında kurumsal web sitemizi 2017 yılı Temmuz ayında baştan aşağı yeniledik. Yeni web sitemizin; hoş tasarım ve güncel teknolojilerin başarılı bir harmanı olduğunu söyleyebilirim. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler.

Metin Günvar İnci Holding Dijital İletişim Uzmanı
Login Yazılım
Login Yazılım


Web sitesi projelerinin sadece sitenin hazırlanmasından ibaret olmadığını MediaClick ile daha iyi anladık. Projemizin fikir aşamasından bugüne kadar geçen dönemde MediaClick tarafından sürekli olarak dijital ortamda erişilebilinirliğimizin iyileştirilmesi adına çalışmalar sürdürüldü. Bu sayede bize ulaşan firma sayısı her geçen gün daha da yükseldi. Önümüzdeki dönemde de aynı şekilde web sitemiz üzerinde çalışmalara devam edecek, her geçen gün daha büyük bir kitleye erişecek bir güce ulaşacağız.

Tüm MediaClick ekibine bu süreçte verdikleri destek için teşekkür ederiz.

 

Levent SİLAY İş Geliştirme Yöneticisi
Arkhe Yazılım
Arkhe Yazılım

Yalnız webteknolojileri konusundaki bilgi ve güçlerine olan inancımızla değil, sektör olarak teknoloji dünyasına olan hakimiyetleri dolayısıyla da Media Click'i  tercih ettik. Çalışma başlangıcından itibaren,ihtiyaç duyduğumuz pazarlama bakış açısıyla; yönlendirmeleri, nokta atışları, hızlı dönüşleri ve ortaya çıkan temiz, net tasarım çalışmalarından son derece memnunuz.

Faaliyet göstermekte olduğumuz 'Konuk Ağırlama Sektörü'ndeki güç ve titizliğimizin,internettekiyüzümüze yansıması konusunda,katkılarından dolayı Media Click'e çok teşekkür ederiz.

Ali Birçek Genel Müdür
p1m1
p1m1

Bugün 1 aylık bir ABD roadshow’undan döndük. 30’u aşkın müşteri adayı ile görüştük farklı eyaletlerde. Websitesi ile ilgili herkesten çok pozitif yorumlar aldık. Satış pipeline’ımıza ciddi katma değeri oldu. 20 kadar firmaya da firmanızı tavsiye ettim, umarım bir kısmından size ulaşan olur.

Elinize, emeğinize sağlık.

 

Selçuk Kurt Bilgi Teknolojileri Yöneticisi
Repkon
Repkon

Mediaclick firması, profesyonel yaklaşımı, desteği ve çıkardığı işlerle web sitemizi hem çok daha modern, kullanıcı dostu bir hale getirdi hem de birçok fuar ile tanıtımlarımız için özgün görseller ve broşürler tasarlatarak kurumsal bir kimlik oluşturmamıza destek verdi. Firma kimliğimizi doğru yansıtabilmemiz adına sağlamış olduğu yenilikçi yaklaşımlarla sadece web sitemiz için değil, ürün tanıtımlarımız için de bizlere yardımcı oldular.

Taleplerimize tam anlamıyla karşılık vererek, web sitemiz ile tanıtım görsellerimizin çok daha kurumsal ve profesyonel görünmesinde emeği geçen Mediaclick ailesine Repkon firması olarak teşekkür ederiz.

Acar Can Kocabıçak Satış ve Makine Mühendisi
Bilen Otomotiv
Bilen Otomotiv

Otomotiv sektöründe çok markalı bayiliğimizin kurumsal web sitesinde yeniliğe ihtiyaç duyduğumuz anda MediaClick ile Google sayesinde tanıştık. Teknolojiyi ve tasarımı iyi bir ekip çalışması ile birleştirerek sunması ve bunu yaparken müşterileri ile kurdukları samimi dil sayesinde başarılı bir projeye beraberce imza attık. Yapılan işin her aşamasında profesyonel yaklaşımlarından ödün vermediler. Başarılarının devam etmesini temenni ederim.

Ziya ÇOKGÜNLÜ Genel Müdür
Art Makina
Art Makina

"Web sitemizin yapımı konusunda MediaClick'in gösterdiği çaba için teşekkür ederim. Herşeyden önce tüm müşterilerimizin beğendiği bir web sitesine kavuştuk. Gerek sadeliği, gerekse hızlı açılması ile, ürünlerimizi ön plana çıkaran bir web sitesine sahip olduk. Hepsinden önemlisi ise, web sitemizin arama motorlarındaki SEO başarısı bizi mutlu etti. Örneğin "mobilya imalat makinaları" kelimesinde, doğal arama sonuçlarında 1.sırada yer alıyoruz. MediaClick sayesinde, hem şık hem de kazandıran bir web sitesine sahip olduk."

Kenan Vuran Genel Müdür
Ufka Yolculuk
Ufka Yolculuk

Her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz sınav organizasyonumuzda geçtiğimiz yıl yarışmacılarımıza daha güzel ve kullanışlı bir web sitesi kazandırmak için arayış içerisinde iken MediaClick ile tanıştık. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Farklı tasarımlar ile  hayal gücüne hitap ediyorlar. Sadece web sitesi yapıp kenara çekilmeyen, size yol gösterin, sürekli güncellemeler ile sitenizin gelişimine katkı sağlayan, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir ajans. Daha nice güzel işlere, desteklerini eksik etmeden ilerleyeceğimizden dolayı mutluyuz.

 

Mehmet Fatih Cansız Dijital PazarlamaYöneticisi
Amper
Amper

Serüvenimiz; Türkiye’de “Yıldırımdan Korunma & Topraklama” sektörüne hitap edecek iddialı bir  web sitesi oluşturma arzusuyla başladı. Araştırmalarımızı yaparken, evvela web sitemizi tasarlayacak olan firmanın “kendi web sitesi -  kendini ele verir” mantığıyla hareket ediyorduk. Hal böyle olunca MediaClick’le tanışmamız da kaçınılmaz olmuştu. Projemizin başından sonuna kadar gösterdikleri sabır, gayret ve yardımlarından dolayı başta Volkan Bey ve ekibi olmak üzere tüm MediaClick ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla.

Ayberk Atik Kurumsal İletişim Uzmanı