MENÜ

CASPER

Casper e-ticaret projesi, ERP entegrasyonlu modüler bir yapı ile Mediaclick ekibi tarafından hazırlandı.

GARANTİ BBVA

Garanti BBVA Intranet projesi tasarım ve önyüz kodlamalarını hazırladık.

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin web arayüzünü modüler yazılım altyapısı ile yeniledik

KÜTAHYA PORSELEN

SAP entegrasyonlu kurumsal web sitesi, ödüllü tasarımı ve teknolojisiyle öne çıkıyor.

NG HOTELS

NG Oteller grubunun, web sitelerini modern çizgilerle yeniden tasarladık.

KAYDIR
mediaclick web tasarım merkez ofisi MEDIACLICK MERKEZ OFİS / İSTANBUL

Web Tasarım Ajansı

Mediaclick, 30+ kişilik profesyonel bir ekipten oluşan Türkiye'nin en büyük dijital ajanslarından biridir.

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle; kullanıcı deneyimini (UX) ön planda tutan sade ve kreatif tasarım anlayışımızı, ar-ge merkezimizde yazılım mühendislerimizin ürettiği akıllı yazılım teknolojileri ile birleştirirerek, Türkiye'nin dev markalarından kobilere kadar uzanan müşterilerimize dönüşüm oranı yüksek, sürdürülebilir ve yaşayan web tasarım ve mobil yazılım projeleri üretiyor ve destek sağlıyoruz.

YAKINDAN TANI
manifesto

Detayların gücüne inanıyoruz.

Projelerde başarı getiren şeyin her sayfadaki detayların ziyaretçi profiline uygun, kusursuz ve UX (Kullanıcı deneyimi) odaklı olarak tasarlanması olduğuna inanıyoruz.

MediaClick, "dijital ajans" olarak tanımlayabileceğimiz, İstanbul da faaliyet gösteren yeni nesil dijital bir ajanstır. Tecrübeli ekibiyle, Türkiye'nin en çok ödül kazanan web tasarım ajanslarından biri olma başarısınız göstermiştir. Yapmış olduğumuz projelerde (kurumsal web tasarım, b2b e-ticaret, b2c e-ticaret, intranet ...) kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmeyi hedefliyoruz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunuyoruz. Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi ( kurumsal web tasarım ) , internet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b e-ticaret, b2c e-ticaret, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımları gibi…), dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları gibi…), sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları gibi…), mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Mediaclick ajansı olarak tüm web siteleri %100 Google uyumlu (SEO) olarak yapılmaktadır. Yaptığımız internet siteleri, arama motorlarında üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize para kazandıran projelere dönüşmektedir. MediaClick'in en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine ödüllü profesyonel web tasarım işlerini, uygun fiyatlara sunmasıdır. Tüm Türkiye’de ki web tasarım ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Ancak yüz yüze görüşme talepleriniz için hizmet verdiğimiz İstanbul’daki ilçeler şunlardır : Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Kartal, Pendik, Şişli, Bağcılar, Beylikdüzü, Tuzla, Bakırköy, Avcılar. İstanbul un tüm ilçelerine ve yakın iller için görüşme taleplerinizi lütfen iletiniz.

manifesto

Basit, daha iyidir.

Projeleri kişisel zevklere göre değil, ziyaretçi profilinizi analiz ederek onlara kusursuz ve hızlı bir deneyim yaşatmak için planlar ve tasarlarız.