2020 Geliyor ! Biz Yine Çok Heyecanlıyız...

Uzun uzun brief’ler, saat başı düşen mailler, ‘acil’ler, ‘eyvah’lar, panikler… Bunlar bizi hiç korkutmuyor biliyor musunuz? Çünkü biz işimizi -mış gibi yapmanın değil altına imzamızı atmanın peşindeyiz. İşte bu yüzdendir ki her yeni iş bizim için yeni bir soluk. Başarılı ve verimli bir yılı geride bıraktık. Ne ödüllere doyduk, ne yorulduk. Her yeni işe sanki ilk işimizmiş gibi özendik, doğrusu işin kaymağı da ödüllerimiz oldu! Dawey Awards, Social Media Awards, Altın Örümcek ve daha pek çoğu... Her birine yaptığımız işlerle damga vurduk ve bunun haklı gururunu da sizlerle paylaşmak istedik.

2019'a neler sığdırdık bir bakışta özetlemek istedik :

  • Sadece İstanbul'da değil tüm Türkiye'de yüksek SEO görünürlüğü elde etmeye devam ettik. Türkiye'nin dörtbir yanından ve yurtdışından talepler almaya devam ettik.

screen shot 2019-12-10 at 18.03.43

  • Bloğumuz 1 yılda 8 kat büyüdü. Aylık yaklaşık 100 bin ziyaretçiye ulaşarak, sektörümüzde en fazla ziyaretçi alan ajanslarından biri olduk. 2019 içinde 800 bine yakın kişiye erişim sağladık.

screen shot 2019-12-10 at 18.01.29

  • Altın Örümcek'de bu yıl 2 ödül aldık.
  • Dawey'den bu yıl 3 ödül aldık.
  • Social Media Awards'dan 2 ödül aldık.
  • Campaign Dergisi’nin Agency of the year yarışmasında tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ilk 10’da yer almanın mutluluğunu yaşadık.

yeni2018

Peki 2020'de neler yapacağız? O kadar çok hedefimiz varki... Daha fazla ödüller, daha iyi işler, Mediapress'i dünyanın en iyi CMS'leri içine sokmak, yurtdışına daha fazla proje yapmak... Hepsini burada saymak zor. Ama yılın hemen başı itibari ile yeni bir ofise taşınıyoruz.

İz-park-kartal

Kartal İz Plaza’da bulunan yeni yerimizde hizmet vereceğiz artık değerli müşterilerimize. Cebimizde heyecanımız, beynimizde yeni projeler için detaylarımız… Diyeceğimiz o ki MediaClick olarak şahane bir yıla biz çoktan hazırız…

Eğer siz de hazırsanız gelsin 2020 tüm enerjisiyle...

Herkese mutlu yıllar!