Barcelona'dan Ders Niteliğinde Tweet

emre-gonlusen_177622Ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen, dün 4 Şubat Dünya Kanser Günü'nde kansere yakalandığını attığı bir tweetle açıkladı. 3 ay önce kansere yakalandığını belirten Gönlüşen, tedavi sürecinin iyi geçtiğini söyledi. 

Emre Gönlüşen, in tweeti şu :

"Bugün #4ŞubatDünyaKanserGünü yaklaşık 3 ay önce hasta olduğumu öğrendim, tedavi sürecim iyi bir şekilde devam ediyor ve bir kez daha anladım ki şu dünyada sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Kimseyi üzmeye, kırmaya değmez hayat esprilerle daha güzel hatta benimkilerle bile."

screen shot 2019-02-13 at 18.07.45

Bir çok kişiden destek mesajları alan Gönlüşen'e ulaşan destek mesajlarından biri varki, hem insani açıdan hem de sosyal medya kullanımını ders niteliğinde örnek teşkil edecek nitelikde idi. Mesajın sahibi Barcelona nınresmi tweetter hesabı idi ve aşağıdaki mesajı yayınladılar :

barcelona tweet

Sosyal medya da markalar bir kişiliğe bürünürler. Bu sebeple daha insani, daha samimi olan markalar her zaman daha etkili olurlar. 

Her zaman söylediğim gibi, markaların etkili sosyal medya kullanımı için yapacakları en önemli şey : "Bam teline dokunmak" tır.