En iyi web tasarım firmaları

Firmanız için kaliteli bir web ajansı, hatta bir partner arıyorsunuz, ancak herkes profesyonelim diyor. Peki gerçek profesyoneller kimler ? Bunu anlamanın aslında çok basit bir yolu var. O da ödül alan firmaları bulmak. Gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında yıllardır sürmekte olan popüler organizasyonlar var. Türkiye'den de bir çok gerçek profesyonel web ajansı bu yarışlara katılıyor. İşinin ehli olan, sektörden jüriler bu siteleri hem teknik, hem görsel, hem de kullanılabilirlik yönünden oyluyor ve buna göre en iyilere ödüller dağıtılıyor.  

Türkiye'de bu konuda ilk ve tek en büyük organizasyon Altın Örümcek Web Ödülleri. Doruk.Net'in düzenlediği bu büyük organizasyonda her yıl Türkiye'nin en büyük markaları web sitelerini jüri karşısına çıkarıyor. Her kategoride öncelikle finalist belirleniyor. Bu finalistler arasından halk oylaması ile "Halkın Favorisi" seçiliyor ve ödül gecesi töreninde de yine her kategoriden jürinin belirlediği en iyi üç siteye ödül veriliyor.

Dereceye giren ajanslar ve web sitelerine http://www.altinorumcek.com/ adresinden bakabilirsiniz.

Aynı şekilde yurtdışında da yılda bir defa yapılan Horizon Web Awards, Communicator Web Awards, W3 Awards, IMA Awards gibi organizasyonlarda dünyadan en kaliteli sitelerin ve en iyi ajansların yarıştığı popüler yarışmalar. Türkiye'den de bir çok web ajansı bu yarışmalara katılıp derece alıyor.

MediaClick, geçen yıl Altın Örümcek Web Ödüllerinden tam 8 ödülle döndü. Ödüllü bir partner arıyorsanız, bizimle hemen iletişime geçin.