JQuery slider için 10 öneri

JQuery Slider için 10 Öneri

Flash sliderların her platform tarafından desteklenmemesi sonucu JQuery Sliderlar, görüntü ve içerikleri şık bir şekilde göstermek için modern web tasarımların neredeyse vazgeçilmezi konumuna geldi. Sıfırdan kendi sliderınızı yazmak oldukça zaman alabilir bunun için size bol seçenek sunacak bir yazı hazırladık.

Kodları açarak çoğunu kendiniz için güncelleyebilirsiniz. En güzel sliderları ve özelliklerini bir araya getirdik. Bu sayede seçim için site site dolaşmanıza gerek yok. İşte size birbirinden güzel 10 JQuery Slider.

Slider Revolution

Slider Revolution oldukça güzel efektleri ile oldukça güzel bir görünüm sağlıyor Responsive uyumuyla oldukça fazla platformda çalıştırılabilirken 20′den fazla efekti ile oldukça göz dolduruyor.

13-jquery-sliders-20

Wow Slider

Wow slider kod yazamayanlar için harika. Responsive ve birden çok güzel efekti ile kod yazamayanlar için bilmiş kaftan.

13-jquery-sliders-9

Nivo Slider

13-jquery-sliders-2

Nivo slider belki de en popüler Jquery slider. WordPress plugini paralı olsa da kendi sitenize eklemek için ücretsiz. 16 farklı efekti ve responsive olmasıyla belki de neden bu kadar popüler olduğu anlaşılıyor.

Simple Multi-Item Slider

Simple Multi-Item Slider,  e-ticaret siteleri için harika bir JQuery slider. Tasarımının sadeliği ile öne çıkan bu slider işlevselliği ile göz dolduruyor.

13-jquery-sliders-3

Full Screen Slit Slider

İlginç efekti ile size ve kullanıcılarınıza farklı bir deneyim yaşatacak bu slider slice efektini harika uygulamış.

13-jquery-sliders-4

Rotating Image Slider

Moda siteleri için harika bir seçim olan bu slider ile oldukça şık bir tasarım elde edebilirsiniz. Ziyaretçileriniz bu ilginç slider’a bayılacaktır.

13-jquery-sliders-6

Parallax Slider with jQuery

Arkaplandaki birden fazla resmi oynatarak parallax efekti yaratan bu Jquery slider, size diğer sıradan sliderın sunmadığı farklılığı getirecek 

13-jquery-sliders-7

Slider Gallery

Hem resim lightbox ile büyüsün hemde şık bir galeriye sahip olayım diyorsanız bu slidera bir göz atmanızda fayda var.

13-jquery-sliders-8