MediaClick Ekim ayında tam 15 ödül alarak rekor kırdı !

1 aya 15 ödül sığar mı?

altinorumcek

Evet, işinizi aşkla yapıyorsanız sığar… MediaClick olarak 2 büyük yarışma sonuçlarını Ekim ayı içerisinde aldık ve her iki yarışmada da, büyük bir başarı kazanarak 15 ödüle layık görüldük. Bu yarışmalardan bir tanesi, sizlerin de bildiği üzere Altın Örümcek. Ülkemizin tek ve en büyük web oscarları 15. kez sahiplerini buldu. 16 işimizle finale kaldığımız Altın Örümcek’de 8 işimizle ödül aldık. Altın Örümcek’de kategorilerde en çok birinci olan iki ajanstan biri olduk ve toplamda en çok ödül alan ajanslar arasına girdik.

 

W3 Awards'ta Türkiye'den En Çok Ödül Alan Ajans MediaClick Oldu

 

w3_black_logo-01Yine Ekim ayında açıklanan dünyanın sayılı prestijli ödüllerinden W3 Awards’dan da 7 ödülle döndük. W3 yarışmasında Türkiye’den en çok ödül alan ajans olma gururunu yaşıyoruz. Aynı ay içerisinde toplamda 15 ödülle siz değerli müşterilerimizin güvenini boşa çıkartmadık.

Her zaman söylediğimiz gibi, bizler işlerin bütçesine, müşterimizin sektörüne bakmadan, en doğru işi yapmak için çaba gösteriyoruz. Kullanıcı deneyimi odaklı bir anlayışla, görsellikten taviz vermeden, özenle iş yapıyoruz. Bu sebeple üretim süreleri uzun ve maliyetli oluyor. Ancak ne olursa olsun kısa dönemli karlardansa, uzun dönemli kazanımları tercih ettik ve bu böyle devam edecek.

 

Bize inanan müşterilerimize her zaman kazandıracağız...

Seneye hedeflerimiz çok daha büyük, artık bu hizmeti dünyanın çeşitli yerlerine ihraç etmek ve yurt dışı müşteri portföyümüzü büyütmek, ödüllerimizin sayısını da arttırmak istiyoruz.

Bizi izlemeye ve güvenmeye devam edin :)