Mobil Uygulama İncelemesi : Audify

Audify mobil uygulamasını kullanarak Android cihazlarınıza gelen bildirimlerin içeriklerini sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Audify uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarına gelen bildirimleri kontrol etmek için her defasında ekrana bakma zorunluluklarını ortadan kaldıran sesli bildirim okuma uygulaması olarak karşımıza çıkmıştır.

Telefonunuza gelen bildirimleri klasik zil sesi yerine okuyan ve böylece içerikleri hakkında bilgi edinmenizi sağlayan bu uygulama, oldukça geniş kişiselleştirme seçeneklerine de sahiptir.Araba sürerken sadece  yola odaklanın ve Audify'nin bildirimlerinizi tercihinize göre okumasını sağlayın yada daha önce hiç olmadığı gibi müziğinizin keyfini çıkarın. Bildirimlerin müzik keyfinizi bozmasına izin vermeyin.

audify_nedir

Audify etkinleştirildikten sonra, kablolu veya kablosuz bir kulaklık / hoparlör bağladığınız anda otomatik olarak çalışmaya başlar ve kulaklık / hoparlörün bağlantısını kestikten hemen sonra kendini durdurur  ve sizi rahatsız edebilecek bildirimleri akıllı bir şekilde görmezden gelir.

Audify isteğe bağlı olarak bildirim sesini kapatabilir ve bildirimi okur. Audify, bildirimleriniz hakkında herhangi bir çaba göstermeden bilgilendirilmenize yardımcı olur.