SEO'da da Zirvedeyiz !

Hep görsel yönü güçlü sitelerimizden, yazılım gücümüzden, başarılarımızdan ve ödüllerden bahsediyoruz bültenlerimizde... Ancak SEO (Arama motoru optimizasyonu) gücümüzden haberdar olmayanınız olabilir. Bu sebeple bu ay bundan bahsetmek istiyoruz. Müşterilerimizin gerçek bir başarı sağlayabilmeleri adına, sadece güzel bir web sitesi değil, aynı zamanda teknik olarak yeterli ve SEO uyumlu bir web sitesi yapıyoruz. Önce işe kendimizden başladık elbette...

Aşağıda sadece 4 büyük ilimizde örnek verdim zira en yoğun rekabetin yaşandığı yerler büyük şehirler... Diğer illerde zaten Mediaclick genelde 1.sırada yer alıyor. Yine "web tasarım" kelimesini özellikle seçtim, zira bu kelime sektörümüzün ana kelimesi ve sektörümüzün büyük bölümü SEO işini bir hizmet olarak da sunuyor. MediaClick'in SEO başarısı elbette sadece bu kelimede değil, diğer tüm long tail kelimelerde de mevcut.

Siz de, işini severek ve bilerek yapan, yaptığı işi ciddiyetler ele alan ve her yönü ile ARGE yaparak başarılı sonuçlar elde eden bir ajansa yani MediaClick'e projenizi emanet edin!

 

İşte bazı Google sıralama verileri :

(Örnek çalışma 12.03.2020 tarihinde Google.com.tr de yapılmış ve veriler Google Reklam Teşhis Aracından alınmıştır. Ekran görüntüleri alınırken, reklam ve harita sonuçları çıkartılmıştır.)

 

İstanbul'da "web tasarım" aramasında 1.sayfa 1.sıradayız :

 

istanbul-web-tasarım-arama

istanbul-mediaclick

İzmir'de "web tasarım" aramasında 1.sayfa 2.sıradayız.

izmir-web-tasarım-arama

izmir-webtasarım

Ankara'da "web tasarım" aramasında 1.sayfa 3.sıradayız.

ankara-web-tasarım-arama

ankara-web-tasarım

 

Bursa'da "web tasarım" aramasında 1.sayfa 1.sıradayız.

 

bursa-web-tasarım-arama

bursa-web-tasarım