Museum Hotel

Kurumsal Web Sitesi

Avrupa'nın en iyi butik oteli seçilen Museum Hotel, 2017 Altın Örümcek yarışmasında "en iyi otel web sitesi" seçildi.

  1. Kullanıcı deneyimi tasarımı
  2. Arayüz tasarımı
  3. Mobil tasarım
  4. Frontend Kodlama
  5. MediaPress CMSv2
PROJE HAKKINDA
SİTEYİ ZİYARET ET
Museum Hotel
Museum Hotel

Avrupa'nın en iyi butik oteli seçilen Museum Hotel, 2017 Altın Örümcek yarışmasında "en iyi otel web sitesi" seçildi ve katıldığı her organizasyondan ödülle döndü.

ALDIĞI ÖDÜLLER
Altın Örümcek 2018 İkinci Otel
Altın Örümcek 2017 Birinci Otel
Horizon Awards 2016 Silver
IMA 2016 Silver
IMA 2016 Best in Class
RENKLER
  • #C29F5F
  • #1B1B1B
  • #000000
FONTLAR
#1
MÜŞTERİ GÖRÜŞÜ

Uzunca bir süredir şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren firmalarımıza ait websitelerimizin tasarım ve site alt yapılarının yenilenmesini amaçlıyorduk. Ancak ne yazık ki, ya başarısız örneklerle ya da anlamsız yüksek fiyat teklifleri ile karşılaşıyorduk. İnternette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda MediaClick’i keşfettim. Volkan bey ve ekibi daha ilk günden doğru partner olduklarını bizlere hissettirdiler. Kendim de tasarıma düşkün bir kişi olarak, memnun edilmesi kolay bir müşteri olduğumu asla düşünmüyorum. Ama en ufak beklentilerimin dahi yerine getirildiğini görmekten oldukça mutluyum. Şuana kadar 5 websitemizi MediaClick ile yeniden tasarladık ve bunlardan ilki olan Museum Hotel websitesi uluslararası anlamda birçok kıymetli website tasarım ödülünü almayı başardı. SEO konusunda da Volkan bey’in konusunda en etkin kişilerden biri olduğunu düşünüyorum. Yeni tasarım ve altyapının satışlarımıza da oldukça olumlu etkisi olduğunu da rahatlıkla gözlemliyoruz.   

Başta Volkan bey’e ve tasarım aşamasında tüm taleplerimizi eksiksiz yerine getiren İlker bey’e çok teşekkür ediyorum. Artık uzun yıllar birlikte güzel işler yapacağımız bir partnere sahibiz.

Tolga Tosun

Indigo Group Genel Müdürü