NG Kütahya Seramik

Kurumsal Web Sitesi, 3D Ürün Kataloğu ve Sanal Oda Uygulaması

Kütahya'nın İncisi, Türkiye'nin dev markası NG Kütahya Seramik web sitesine Mediaclick yaklaşımıyla benzersiz yenilikler getirdik.

  1. Kullanıcı deneyimi tasarımı
  2. Arayüz tasarımı
  3. Mobil tasarım
  4. Frontend Kodlama
  5. 3D Kartela API entegrasyonu
PROJE HAKKINDA
SİTEYİ ZİYARET ET
NG Kütahya Seramik
NG Kütahya Seramik
NG Kütahya Seramik

NG Kütahya Seramik için tasarladığım web sitesi, sektöre öncülük edecek derecede kullanıcı deneyimine sahip, hızlı açılır ve SEO uyumlu olarak MediaPress CMSv3 ile yaptık.

NG Kütahya Seramik ürünleri, fotoğraf ile hem renk hem de doku olarak yeterince anlaşılamamakta, bu sebeple de mutlaka mağaza ziyareti gerekmekteydi. Bu sebeple biz de, müşterilerin hem ürünü gerçek renk ve dokusunda görebilecekleri, hem de farklı oda seçeneklerinde kombin yapma şansını yakalayacakları bir platform geliştirdik. Bu platformun özelliği web üzerinde anlık render yapabilen bir motor üzerine inşaa edilmesi böylece sayısız farklı alternatifin anlık olarak denenmesine izin vermesidir.

NG Kütahya Seramik
NG Kütahya Seramik
NG Kütahya Seramik
NG Kütahya Seramik
ALDIĞI ÖDÜLLER
Altın Örümcek 2018 Birinci Perakende & Mağazacılık
Altın Örümcek 2017 Halkın Favorisi Perakende & Mağazacılık
Altın Örümcek 2017 Birinci Üretim & Sanayi
Altın Örümcek 2017 İkinci Perakende & Mağazacılık
Horizon Awards 2017 Gold
The Communicator Awards 2018 Excellence
W3 Awards 2017 Silver
STRATEJİ

NG Kütahya Seramik bilgi işlem ve pazarlama ekiplerinden edinilen bilgiler doğrultusunda yeni web sitesinde ziyaretçileri aradıkları ürüne alternatif yollar ile doğrudan götüren hızlı, kolay bir menü tasarladık ve ziyaretçilere iyi bir kullanıcı deneyimi sunduk.

RENKLER
  • #FFFFFF
  • #0C1219
  • #EEEEEE
FONTLAR
#1
#2
MÜŞTERİ GÖRÜŞÜ

Sizlerle çalışmaktan dolayı son derece mutluyuz. 2013 yılında başlayan işbirliğimiz farklı projelerle devam etmektedir ve ileriye dönük devam etmesini temenni etmekteyiz.

Şükrü Özağaç

Bilgi Teknolojileri Müdürü