NG Kütahya Seramik web sitesi projesini anlatan liste görseli, fotoğrafta zemini taş desenli gri tonlarda NG Kütahya Seramik ürünü kaplı bir odanın üstten görünüşü yer almaktadır.

Kurumsal Web Sitesi, 3D Ürün Kataloğu ve Sanal Oda Uygulaması

Kütahya'nın İncisi, Türkiye'nin dev markası NG Kütahya Seramik web sitesine Mediaclick yaklaşımıyla benzersiz yenilikler getirdik.

  1. Kullanıcı deneyimi tasarımı
  2. Arayüz tasarımı
  3. Mobil tasarım
  4. Frontend Kodlama
  5. 3D Kartela API entegrasyonu
SİTEYİ ZİYARET ET
ngseramik nghome-min.png
ngseramik anasayfa2-3-min
ngseramik anasayfa-3-min

NG Kütahya Seramik için tasarladığım web sitesi, sektöre öncülük edecek derecede kullanıcı deneyimine sahip, hızlı açılır ve SEO uyumlu olarak MediaPress CMSv3 ile yaptık.

NG Kütahya Seramik ürünleri, fotoğraf ile hem renk hem de doku olarak yeterince anlaşılamamakta, bu sebeple de mutlaka mağaza ziyareti gerekmekteydi. Bu sebeple biz de, müşterilerin hem ürünü gerçek renk ve dokusunda görebilecekleri, hem de farklı oda seçeneklerinde kombin yapma şansını yakalayacakları bir platform geliştirdik. Bu platformun özelliği web üzerinde anlık render yapabilen bir motor üzerine inşaa edilmesi böylece sayısız farklı alternatifin anlık olarak denenmesine izin vermesidir.

mobile1-3.png
mobile2-3.png
mobile3-3.png
mobile4-4.png
ALDIĞI ÖDÜLLER
Altın Örümcek 2018 Birinci Perakende & Mağazacılık
Altın Örümcek 2017 Halkın Favorisi Perakende & Mağazacılık
Altın Örümcek 2017 Birinci Üretim & Sanayi
Altın Örümcek 2017 İkinci Perakende & Mağazacılık
Horizon Awards 2017 Gold  
The Communicator Awards 2018 Excellence  
W3 Awards 2017 Silver  
SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Yıldız Teknik Üniversitesi SONRAKİ Kastamonu Entegre Kurumsal Web Sitesi Kastamonu Entegre SONRAKİ Tümosan Kurumsal Web Sitesi Tümosan SONRAKİ SAP Entegrasyonlu Kurumsal Web Sitesi Yurtbay Seramik SONRAKİ Erp Entegrasyonlu E-Ticaret Projesi Casper Bilgisayar SONRAKİ Chery Türkiye Web Sitesi Chery Türkiye SONRAKİ Yapay zeka destekli 3D vücut analizi girişimi DigiME Digime3D SONRAKİ KUTU KUTU - Projelere... SONRAKİ E-Ticaret Projesi Weltew Home SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Uygulama Entegrasyonları Gaziantep Büyükşehir Belediyesi SONRAKİ Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği SONRAKİ Intranet Projesi Garanti BBVA SONRAKİ Akıllı Şehir Tanıtım ve Sosyal Ağ Projesi İBB Akıllı Şehirler SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi, 3D Ürün Kataloğu ve Sanal Oda Uygulaması NG Kütahya Seramik SONRAKİ KUTU KUTU - Sizin için değil... SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Orka Banyo SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Fotoğraf / Video Çekimi İş Bankası / Erişim Müşteri Hizmetleri SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Bizim Menkul Değerler SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Matiana Travel SONRAKİ SAP Entegrasyonlu Kurumsal Web Sitesi Kütahya Porselen SONRAKİ Kurumsal Websitesi Zeray İnşaat SONRAKİ KUTU KUTU - Kullanıcı deneyimi... SONRAKİ Kiosk Tasarımları Umman Merkez Bankası SONRAKİ 3D Katalog ve 3D Görselleştirme Projesi NG Digi + SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Museum Hotel SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Online Biletleme Yazılımı Türkiye Balloons SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Pera Tekstil SONRAKİ KUTU KUTU - Sadece iyi bir... SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Avcı Global SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Fabio Air Spring SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi & Başvuru Platformu Oto Cam Asistans SONRAKİ Kurumsal Web Portalı Danimarka Türk Diyanet Vakfı SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Epicure SONRAKİ WEB TABANLI İŞ YAZILIMI GCA Cam Tedarikçi Sistemi SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Trycon İnsaat SONRAKİ KUTU KUTU - Her işimizi... SONRAKİ WIFI Hotspot Tasarımları Abu Dhabi Airport SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi İNKA İK SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Mobil Uygulaması Teknopark İstanbul SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi İnce Fikirler by Özer Özyön SONRAKİ KUTU KUTU - Tasarım, sıradan... SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Kelebek Cave Hotel SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Caiz Coin SONRAKİ ERP Entegrasyonlu E-Ticaret Projesi Uğur Soğutma SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Olimpia Oto Cam SONRAKİ Logo Tasarım ve Kurumsal Web Sitesi Kafthan SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ GCA Cam Ambalaj SONRAKİ Tablet Dekor UX Çalışması Tablet Dekor SONRAKİ Ark İnşaat Web Sitesi Ark İnşaat
×
Mobil Sürümünü görüntüle
loader yükleniyor...