Yurtbay Seramik web sitesi projesini anlatan proje detay görseli, Görsel Yurtbay Seramik'e ait ürünle kaplanmış duvara sahip bir şirket bekleme alanını göstermektedir.

SAP Entegrasyonlu Kurumsal Web Sitesi

MediaClick, Yurtbay Seramik için kullanıcı odaklı, kolay anlaşılır ve hızlı yüklenir bir web sitesi tasarladı. MediaPress v4 ile güçlendirilmiş alt yapısı ve  SAP ERP bağlantısı ile ürünler ve kombinler anlık olarak güncellenebilmektedir.

  1. Kullanıcı Deneyimi Tasarımı
  2. Arayüz Tasarımı
  3. Frontend Kodlama
  4. Mobil Tasarım
  5. MediaPress v4
  6. SAP ERP Entegrasyonu
SİTEYİ ZİYARET ET
yurtbayseramik-tr-urunler-seriler-coffee-break-2022-04-25-14-20-48-2
yurtbayseramik-tr-2022-04-26-10-13-08-min2-min

Yurtbay Seramik, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'nin en büyük seramik üreticilerindendir. MediaClick, Yurtbay Seramik için öncelike kullanıcı odaklı, kolay anlaşılır ve hızlı yüklenir bir web sitesi tasarladı. Web sitesinde bulunan ürünler ve kombinler, SAP ERP bağlantısı ile web sitesinden anlık olarak güncellenebilmektedir.

ALDIĞI ÖDÜLLER
Altın Örümcek 2023 İkinci Perakendecilik & Mağazacılık
SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Turk Nippon Sigorta SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Mudo Concept SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Uğur Okulları SONRAKİ Erp Entegrasyonlu E-Ticaret Projesi Casper Bilgisayar SONRAKİ Tümosan Kurumsal Web Sitesi Tümosan SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Yıldız Teknik Üniversitesi SONRAKİ Kastamonu Entegre Kurumsal Web Sitesi Kastamonu Entegre SONRAKİ SAP Entegrasyonlu Kurumsal Web Sitesi Yurtbay Seramik SONRAKİ Chery Türkiye Web Sitesi Chery Türkiye SONRAKİ Yapay zeka destekli 3D vücut analizi girişimi DigiME Digime3D SONRAKİ KUTU KUTU - Projelere... SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Beşir Derneği SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Kocaer Çelik SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Lil-a Restaurant SONRAKİ E-Ticaret Projesi Weltew Home SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Uygulama Entegrasyonları Gaziantep Büyükşehir Belediyesi SONRAKİ Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği SONRAKİ Intranet Projesi Garanti BBVA SONRAKİ Akıllı Şehir Tanıtım ve Sosyal Ağ Projesi İBB Akıllı Şehirler SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi, 3D Ürün Kataloğu ve Sanal Oda Uygulaması NG Kütahya Seramik SONRAKİ KUTU KUTU - Sizin için değil... SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Orka Banyo SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Fotoğraf / Video Çekimi İş Bankası / Erişim Müşteri Hizmetleri SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Bizim Menkul Değerler SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Matiana Travel SONRAKİ SAP Entegrasyonlu Kurumsal Web Sitesi Kütahya Porselen SONRAKİ Kurumsal Websitesi Zeray İnşaat SONRAKİ KUTU KUTU - Kullanıcı deneyimi... SONRAKİ Kiosk Tasarımları Umman Merkez Bankası SONRAKİ 3D Katalog ve 3D Görselleştirme Projesi NG Digi + SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Museum Hotel SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Online Biletleme Yazılımı Türkiye Balloons SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Pera Tekstil SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ Dersflix Derece Merkezi SONRAKİ KUTU KUTU - Sadece iyi bir... SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Avcı Global SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Fabio Air Spring SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi & Başvuru Platformu Oto Cam Asistans SONRAKİ Kurumsal Web Portalı Danimarka Türk Diyanet Vakfı SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Epicure SONRAKİ WEB TABANLI İŞ YAZILIMI GCA Cam Tedarikçi Sistemi SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Trycon İnsaat SONRAKİ KUTU KUTU - Her işimizi... SONRAKİ WIFI Hotspot Tasarımları Abu Dhabi Airport SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi İNKA İK SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi ve Mobil Uygulaması Teknopark İstanbul SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi İnce Fikirler by Özer Özyön SONRAKİ KUTU KUTU - Tasarım, sıradan... SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Kelebek Cave Hotel SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Caiz Coin SONRAKİ ERP Entegrasyonlu E-Ticaret Projesi Uğur Soğutma SONRAKİ Kurumsal Web Sitesi Olimpia Oto Cam SONRAKİ Logo Tasarım ve Kurumsal Web Sitesi Kafthan SONRAKİ KURUMSAL WEB SİTESİ GCA Cam Ambalaj SONRAKİ Tablet Dekor UX Çalışması Tablet Dekor SONRAKİ Ark İnşaat Web Sitesi Ark İnşaat
×
Mobil Sürümünü görüntüle
loader yükleniyor...